українська російська англійська
Андрій Клюєв доручив посилити контроль за дотриманням правил пожежної безпеки
13.07.2011 | 11:14
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

МНС, Мінсоцполітики, МВС, місцевим органам виконавчої влади доручено посилити контроль за безумовним додержанням правил пожежної безпеки на об'єктах соціального обслуговування населення, у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, закладах охорони здоров'я, навчальних закладах, а також у місцях проведення масових заходів. Відповідне доручення дав Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, відкриваючи засідання Уряду.

Андрій Клюєв нагадав, що 10 липня в Дубровицькому районному територіальному центрі надання соціального обслуговування в Рівненській області сталася масштабна пожежа, яка призвела до загибелі людей та інших тяжких наслідків.

Згідно з дорученням Президента України, створено Урядову комісію з розслідування причин пожежі. Уряд 11 липня виділив 7 млн. гривень на ліквідацію зазначеної пожежі та надання допомоги постраждалим і сім'ям загиблих, повідомив Перший віце-прем‘єр-міністр.

«У зв’язку з цією трагедією та прийнятими системними рішеннями, Урядом і надалі будуть вводитись більш жорсткі вимоги щодо пожежної безпеки», - наголосив Андрій Клюєв.

«З метою недопущення виникнення природних та техногенних катастроф необхідно уважно відстежувати стан справ у місцях, де складається пожежонебезпечна ситуація. Потрібно зробити все, щоб звести до мінімуму можливість повторення таких масштабних лих», - заявив він.

Він додав, що на зазначених об’єктах також необхідно вжити вичерпних заходів щодо перевірки відповідності енергообладнання та електроприладів встановленим вимогам, дотримання норм і правил використання природного газу на побутові потреби, технічного стану електричних мереж, систем протипожежної автоматики.

Крім того, має бути забезпечено безперешкодний допуск представників контролюючих та наглядових органів у період вжиття заходів та здійснення контролю за виконанням їх рішень.

 

версія для друку