українська російська англійська
Микола Азаров: Пора припинити практику виплати зарплати в конвертах
01.12.2011 | 19:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна повинна відмовитися від практики виплат зарплат у конвертах. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook. Відповідаючи на питання, чи обговорювалося з роботодавцями питання припинення виплат зарплат у конвертах.

«Я, по-перше, не натякнув, а прямо сказав, що пора припинити цю практику, що рано чи пізно ми наведемо порядок і в цій сфері. А взагалі я говорив не про поступки, а про ту спільну роботу, яку треба проводити бізнесу і державі, щоб створити умови для нормальної роботи», - сказав Прем'єр-міністр.

Микола Азаров підкреслив, що під час відвідин з'їзду Федерації роботодавців України, він вказав роботодавцям на перекіс у наповненні бюджету пенсійного фонду.

«Ні на одному підприємстві зарплата не повинна виплачуватися в конвертах. За 10 місяців поточного року надходження до пенсійного фонду склали приблизно 102 мільярди гривень. При цьому державні та комунальні підприємства, бюджетна сфера перерахували до пенсійного фонду 50,5 млрд., приватні підприємства - 51 млрд., але ж частка держави у ВВП становить всього 14%, в той час як частка приватного капіталу у ВВП - 86%. Виникає питання, а чого ж таке не еквівалентне перерахування?», - сказав Прем'єр-міністр.

 

версія для друку