українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд впроваджує європейські стандарти контролю якості
29.12.2011 | 20:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд впровадить європейські стандарти контролю якості харчових і нехарчових продуктів. Про це в четвер заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у програмі  «Іспит для влади».

«Ми взяли за зразок директиви Євросоюзу при підходах до оцінювання якості та контролю за якістю, щоб не винаходити велосипед. І в такому дусі вибудовуватимемо цю систему», - підкреслив Микола Азаров. При цьому він додав, що в понеділок, 26 грудня, Уряд прийняв 2 законопроекти та 11 постанов Кабміну, які комплексно вирішують питання контролю якості харчових і нехарчових продуктів, встановлюють критерії ризику і порядок перевірки підприємств.

Крім того, Прем'єр-міністр нагадав, що на виконання його доручення було проведено перевірки підприємств, що випускають продукти харчування, а також підприємств, які виробляють нехарчову продукцію. Як показали результати перевірок, практично всі зразки продуктів не відповідають державним стандартам і вимогам якості.

Микола Азаров пообіцяв, що нова система контролю якості запрацює вже наступного року. «Така система буде вибудована, вона запрацює наступного року, коли підприємству і будь-якому бізнесмену, який займається такою важливою справою, як виробництво харчових продуктів, буде не тільки не вигідно, але і ризиковано виробляти неякісні продукти», - сказав Глава Уряду.

 

 

версія для друку