українська російська англійська
Михайло Костюк проінспектував нову транспортну мережу м. Львова
17.01.2012 | 13:01
Львівська ОДА

Сьогодні, 17 січня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк проінспектував роботу нової транспортної мережі міста Львова.

Михайло Костюк о 7 годині ранку здійснив поїздку з Рясне-2 до приміського вокзалу хордовим маршрутом №49, щоб особисто пересвідчитися у проблемності пересування пасажирів міським транспортом.

Як зазначив голова Львівської облдержадміністрації, вранці на кінцевій зупинці у Рясному-2 було п’ять машин, які не були перевантажені. До приміського вокзалу маршрутка також не була переповнена.

А от щоби дістатися від приміського вокзалу до вулиці Підвальної, голові облдержадміністрації довелося чекати 33 хвилини на радіальний маршрут №2а. Водій маршрутки пояснив запізнення тим, що слизька дорога, а автобус їздить на літніх шинах.

Враженнями від поїздки у маршрутних таксі у Львові Михайло Костюк поділився під час брифінгу з журналістами. Він зауважив, що практично на усіх автобусних зупинках відсутня інформація про нову транспортну мережу, а також маршрутні автобуси не обладнані радіозв’язком.

Голова Львівської облдержадміністрації зазначив, що основний недолік впровадження нової транспортної мережі у Львовіповна відсутність інформаційної кампанії серед мешканців міста і додав,  що у Львові працюватимуть 8 мобільних груп, які вивчатимуть роботу транспортної мережі.

версія для друку