українська російська англійська
У Запорізькій області проводять аудит мережі швидкої медичної допомоги
24.05.2012 | 15:20
Запорізька ОДА

За поданням Запорізької обласної державної адміністрації Запорізька область увійшла до числа територій, де буде проведено внутрішній аудит мережі швидкої медичної допомоги. За підсумками цієї роботи Міністерством охорони здоров’я України буде відібрано ряд територій, які стануть пілотними з реалізації національного проекту «Вчасна допомога».

За повідомленням управління охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації  створено робочу групу з впровадження національного проекту в регіоні. На її членів  покладається завдання забезпечити проведення внутрішнього аудиту мережі швидкої медичної допомоги та за підсумками цієї роботи скласти план функціонування і розвитку системи екстреної медичної допомоги на 2012 рік.

Національний проект також передбачає створення єдиної регіональної оперативно-диспетчерської служби, машини якої будуть обладнані GPSтехнологією та сучасною медтехнікою. Попередньо визначено, що у Запорізькій області така оперативно-диспетчерська служба буде працювати на базі обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 

 

 

версія для друку