українська російська англійська
Дотації за збереження та утримання молодняку ВРХ - крок до створення сімейних ферм
17.07.2012 | 17:53
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Державна програма дотаційних виплат за збереження та утримання молодняку ВРХ, окрім стимулювання нарощення поголівя, допомогла зробити перші кроки до створення сімейних ферм, де займаються молочним скотарством. Молочарські кооперативи, створення яких держава активно підтримує, надаватимуть стовідсоткове обслуговування сімейних ферм – від ветеринарної медицини та запліднення до перевірки якості молока та стабільної ціни на нього. Про це сьогодні, 17 липня, під час робочої поїздки на Черкащину повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

На переконання Миколи Присяжнюка, такі державні програми повернули довіру селян до влади, а також стимулюють займатися молочним скотарством.

«З кожною декадою кількість звернень для отримання дотацій зростає, і це говорить про те, що люди хочуть працювати. Тільки за два місяці роботи дотації ми приростили поголівя на 0,5%, за цей період ми ідентифікували 450 тисяч голів телят. Це говорить про те, що мінімум 80% цієї кількості буде утримуватися мінімум до року-півтора», - зазначив глава Мінагрополітики.

 

версія для друку