українська російська англійська
"Укроборонпром" розглядатиме питання надання суб'єктам ЗЕД права на здійснення експорту
26.07.2012 | 13:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд ухвалив рішення про внесення змін до Постанов Кабінету Міністрів України від 8 червня 1998 р. № 838 і від 12 липня 1999 р. № 1228. Відповідну постанову, розроблену Мінекономрозвитку, прийнято 25 липня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Зазначений нормативно-правовий акт було розроблено на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 № 4423/1/1-12, відповідно до статті 4 Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі», якою визначено, що уповноваженим суб’єктом господарювання з управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі є Державний концерн «Укроборонпром».

Ці зміни передбачають, що Концерн залучатиметься замість Державної компанії «Укрспецекспорт» (яка увійшла до складу Концерну) до розгляду питань щодо надання суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю, а також погоджуватиме таким суб’єктам маркетинг ринку збуту і встановлення зовнішніх цін під час проведення зовнішньоторговельних операцій з товарами військового призначення.

Реалізація постанови дозволить привести зазначені вище нормативно-правові акти у відповідність до актів законодавства, які стосуються створення та діяльності Концерну.

 

версія для друку