українська російська англійська
Столичні житлові будинки розпочали підключати до опалення
10.10.2012 | 13:34
Київська МДА

Уже 10 жовтня, поетапно теплішатиме у закладах бюджетної сфери та у житлових будинках. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов з метою своєчасного та якісного забезпечення споживачів міста тепловою енергією.

«Розпочавши підготовку до нового опалювального сезону одразу після закінчення попереднього, завчасно провівши гідравлічні випробування теплових мереж на щільність та міцність, вклавши значні кошти у ремонт тепломереж, ми подбали про те, щоб у домівках мешканців столиці було тепло і комфортно. Відсьогодні поетапно теплішатиме не тільки у закладах бюджетної сфери, а й одночасно у житлових будинках», – наголосив Олександр Попов та зауважив, що початок опалювального сезону – складний технологічний  процес, який відбувається у декілька етапів.

Нагадаємо, що соціально важливим об’єктам тепло почали подавати ще на початку тижня. Про це під час розширеного засідання Колегії столичної адміністрації повідомляв перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак. Так, станом на ранок 8 жовтня до централізованого опалення було підключено дитячий будинок «Малятко» та міський пологовий будинок № 1. Загалом, станом на шосту ранку 10 жовтня, вже опалюються 189 об’єктів: дитячі садочки, лікарні, школи та інші навчальні заклади, житлові будинки.

Зазначимо, що під час підготовки житлового фонду до опалювального сезону комунальні служби міста відновили системи опалення та здійснили подвійне скління вікон сходових клітин, відремонтували та замінили ізоляцію трубопроводів центрального гарячого водопостачання та опалення у підвалах і на горищах. Також виконали герметизацію стиків стінових панелей, відремонтували покрівлі тощо.

версія для друку