українська російська англійська
19 жовтня відбудеться засідання Басейнової ради річки Рось
18.10.2012 | 17:16
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

19 жовтня 2012 року о 14:00 у приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати відбудеться засідання Басейнової ради річки Рось (Київська область, м. Біла Церква, вул. Урицького, 13).

Участь у заході візьмуть представники Держводагентства, Басейнового управління водних ресурсів річки Рось, Черкаського та Житомирського обласних управлінь водних ресурсів, Управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області, Київської обласної торгово-промислової палати, Білоцерківської, Тетіївської, Богуславської та Корсунь-Шевченківської райдержадміністрацій, Державної екологічної інспекції в Черкаській області, Держсільгоспінспекції в Київській області Управління контролю за використанням та охороною земель, органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, наукових установ, громадських установ, ЗМІ та водокористувачі.

Під час засідання розглядатимуться питання щодо виконання заходів з покращення якості водних ресурсів у басейні р. Рось та Порядку взаємодії водогосподарських організацій, розташованих у басейні, з питань управління водними ресурсами; пропозиції до нової редакції Водного кодексу України; правила експлуатації Корсунь-Шевченківського і Стеблівського водосховищ та інші.

Довідково.

Басейнову раду р. Рось було створено у 2010 році з метою участі всіх заінтересованих сторін у басейні р. Рось у розробці та обговоренні Плану управління річковим басейном, а також забезпечення узгодження інтересів та координації дій суб'єктів управління та користування водними ресурсами на території Вінницької, Житомирської, Київської та Черкаської областей, в межах яких розташований басейн річки Рось.

Її головною метою є створення ефективного організаційного механізму виконання заходів довгострокової цільової басейнової програми з метою поліпшення якості води та екологічного оздоровлення басейну. Головою Басейнової ради р. Рось є президент Київської обласної торгово-промислової палати О.Рябоконь, заступником голови – начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Рось П.Бабій. Басейнова рада р. Рось налічує 36 осіб, які є представниками Держводагентства, державних органів влади, місцевого самоврядування, водогосподарських організацій, Мінприроди, наукових установ, комунальних та приватних підприємств, громадських організацій.

версія для друку