українська російська англійська
Українські миротворці у Косово передали повноваження з охорони вірменам та американцям
25.10.2012 | 15:16
Прес-служба Міністерства оборони

Військовослужбовці українського контингенту в Косово, відповідно до наказу командира багатонаціональної бойової групи "East” сил КФОР полковника Веймона Б. Сторі, передали повноваження з охорони бази “Nothing Hill” на півночі краю вірменському контингенту.

Під час урочистої церемонії заміни державних прапорів на флагштоку бази доповіді про передачу повноважень від своїх підлеглих прийняли командири національних контингентів підполковники Ілля Федоренко та Тігран Саакян.

Під час виконання завдань на базі КФОР “Nothing Hill” українські військовослужбовці національного контингенту протягом тривалого часу забезпечували цілодобову охорону зони посадки вертольотів, периметра, КПП та інших важливих об’єктів бази.

Крім того, українські миротворці передали під охорону американському контингенту комунікаційний центр сил КФОР “Mount Goles”, розташований поблизу адміністративного центру краю міста Приштіни.

Начальник охорони старший лейтенант Олександр Гошуренко ознайомив американських колег зі специфікою виконання денних та нічних патрулювань, організацією контролю за обслуговуючим персоналом та допуску на режимний об’єкт.

Після цього відбулася ротація особового складу на місцях несення служби та церемонія заміни державних прапорів на флагштоку під час загального шикування українських і американських військовослужбовців. 

Загальний контроль за передачею повноважень з охорони важливого об’єкту КФОР від українського до американського контингенту здійснював старший офіцер  національного контингенту майор Максим Миргородський.

версія для друку