українська російська англійська
На українсько-російському державному кордоні відкрито перший прикордонний знак
07.11.2012 | 15:12
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

7 листопада 2012 року за участю Першого заступника Міністра закордонних справ України Р.М.Демченка та Статс-секретаря – Заступника Міністра закордонних справ Російської Федерації Г.Б.Карасіна у рамках польового етапу робіт з демаркації українсько-російського державного кордону на Чернігівсько-Брянській ділянці встановлено перший прикордонний знак.

Встановлення прикордонного знаку здійснюється відповідно до домовленостей, досягнутих між Президентом України В.Ф.Януковичем та Президентом Російської Федерації В.В.Путіним за підсумками П’ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії, що відбулося 12 липня 2012 року у м. Ялта.

Здійснювані демаркаційні роботи реалізують принципи, визначені базовим Договором про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією від 30 травня 1997 року, стосовно визнання суверенітету, державних кордонів та територіальної цілісності двох держав, відсутності територіальних претензій один до одного. Крім того, вони свідчать про досягнутий на нинішньому етапі високий рівень взаємної поваги та довір’я між нашими країнами.

 

версія для друку