українська російська англійська
Держкомтелерадіо доповнив план заходів з відзначення 200-річчя Тараса Шевченка
22.11.2012 | 13:09
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Внесено зміни і доповнення до затвердженого Держкомтелерадіо України плану заходів щодо реалізації Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка». Відповідний наказ підписав Голова Комітету Олександр Курдінович.

Зокрема, крім вже запланованих видань до ювілейної дати, шевченкіана буде доповнена книгою «Лауреати Шевченківської премії в документах Центрального державного архіву музею літератури та мистецтва України», яка вийде в рамках державної програми «Українська книга». 

Змінено також пункт плану щодо висвітлення ювілейної тематики інформаційним агентством «Укрінформ». Відповідно до наказу, на сайті агентства має з’явитися рубрика, присвячена 200-річчю Т. Г. Шевченка, у якій розміщуватиметься й технічна інформація (банери) про наявні інформаційні матеріали державних телерадіокомпаній. Державні телерадіокомпанії, у свою чергу, зобов’язані розміщувати на своїх веб-сайтах тематичні інформаційні матеріали та передавати їх для оприлюднення Укрінформу.

Нагадаємо, 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Україна святкуватиме у 2014 році. У червні 2010 року під головуванням Президента України було створено координаційну раду з підготовки й святкування ювілею.

 

 

версія для друку