українська російська англійська
Уряд очікує на активізацію бізнесу та своєчасну сплату податків
28.11.2012 | 12:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд очікує на активізацію бізнесу та підвищення його відповідальності за повну і своєчасну сплату податків. Умови для цього створені на законодавчому рівні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 28 листопада 2012 року.

Глава Уряду повідомив, що з 17 грудня набуде чинності закон про внесення змін до Податкового кодексу та законів України щодо взяття на облік юридичних і фізичних осібпідприємців. За його словами, буде повністю завершено формування «єдиного вікна» і уже не потрібно буде окремо ставати на облік в податковій, Пенсійному фонді, органах державної статистики. Уся інформація буде вноситися під час реєстрації до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осібпідприємців.

Як зазначив Микола Азаров, цим законом також передбачена електронна реєстраціяце серйозне скорочення часу і ресурсів для того, щоб розпочати свій бізнес. Для цього зроблені відповідні кроки у формуванні програмної бази, відкриті додаткові центри сертифікації електронних цифрових ключів, працює веб-інтерфейс подання заявок. «Отже, у нас будуть суттєві покращення в цьому напрямку», - сказав Прем’єр-міністр, нагадавши, що з 2 жовтня скасовано вимоги щодо необхідності надання паперових витягів з реєстру. Тобто всі органи влади можуть отримати інформацію, використовуючи Інтернет, без втрати часу для підприємців і без створення перешкод їх роботі.

Крім того, як зазначив Микола Азаров, з 1 січня реєстрація речових прав на нерухоме майно буде відбуватись зовсім за іншою процедурою, і в Україні з'явиться нарешті загальнодержавний облік таких прав.

«Таким чином, ми очікуємо відповідної активізації бізнесу та підвищення його відповідальності за повну і своєчасну сплату податків», - висловив сподівання Глава Уряду.

версія для друку