українська російська англійська
Заступник Міністра оборони: Ключовим завданням у 2013 році буде реформування ЗСУ
29.12.2012 | 09:18
Прес-служба Міністерства оборони

У 2013 році планується зберегти позитивну динаміку бойової підготовки військ, надати їй більш системного характеру, посилити готовність насамперед високомобільних десантних військ для виконання завдань за призначенням. На цьому наголосив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський у рамках прямої телефонної лінії у Клубі Кабінету Міністрів України.

За словами Володимира Можаровського, Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України при представленні нового керівника оборонного відомства Павла Валентиновича Лебедєва 24 грудня 2012 року визначив завдання щодо реалізації воєнної реформи.

Він додав, що ключовим завданням у 2013 році буде здійснення реформування Збройних Сил.

Володимир Можаровський зауважив, що наступного року планується утримати досягнуті у 2012 році темпи забезпечення Збройних Сил новими і модернізованими зразками озброєння та військової техніки.

«Зараз, у стислі терміни, частково доопрацьовуються та будуть подані на затвердження Президента проекти Стратегічного оборонного бюлетеня та Концепції реформування і розвитку Збройних Сил України. Для забезпечення реформ спланована робота з удосконалення законодавства», – зазначив заступник Міністра.

 

 

версія для друку