українська російська англійська
Відбулося перше засідання Українсько-американської експертної групи з питань торгівлі
06.02.2013 | 10:56
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

5 лютого 2013 року у відбулося перше установче засідання Українсько-американської експертної групи з питань торгівлі під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Олександра Пінського з української сторони, та Радника з економічних питань Посольства США в Україні Девіда Мілі з американської сторони.

У ході роботи експертної групи сторони розглянули актуальні питання українсько-американського співробітництва, що становлять взаємний інтерес. Зокрема, у сфері захисту прав інтелектуальної власності, а також у податковій, митній, сільськогосподарській, авіаційній та космічній галузях. На порядку денному стояло питання щодо подолання торговельних бар’єрів.

Учасники засідання відзначили прогрес у сфері вдосконалення режиму захисту прав інтелектуальної власності в Україні, покращення ділового клімату, у митній сфері, а також у питаннях відшкодування ПДВ суб’єктам підприємницької діяльності.

За результатами роботи експертної групи було досягнуто домовленостей стосовно необхідності актуалізації співпраці з питань технічної допомоги, продовження діалогу з питань подолання торговельних бар’єрів,  активізації співробітництва в космічній і сільськогосподарській сферах, взаємодії в рамках СОТ.

Сторони визнали важливість та ефективність роботи в рамках експертної групи, адже це дає можливість вирішувати нагальні питання двостороннього співробітництва у період між засіданнями Українсько-американської ради з питань торгівлі та інвестицій.

 

версія для друку