українська російська англійська
Представництво ЄС в Україні сприятиме реалізації загальнодержавної програми розвитку конкуренції до 2024 року
22.02.2013 | 11:17
Прес-служба Антимонопольного комітету

Представництво ЄС в Україні сприятиме реалізації загальнодержавної програми розвитку конкуренції на 2014-2024 роки. Про це заявив Голова Представництва ЄС в України Ян Томбінські під час офіційної зустрічі з Головою Антимонопольного комітету України Василем Цушком.

У рамках семінару з питань стратегії розвитку конкурентної політики в Україні, який пройшов наприкінці січня 2013 року в Києві, відбулася зустріч Голови Антимонопольного комітету України Василя Цушка з міжнародними експертами з конкурентної політики, представниками іноземних конкурентних відомств, світових організацій та першими особами органів державної влади України.

За результатами зазначеного семінару Антимонопольний комітет України отримав позитивну оцінку з боку Представництва ЄС в Україні.

Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські відзначив створення добре налагодженого політичного діалогу в сфері конкуренції між Україною та визнаними міжнародними організаціями, зокрема, ОЕСР та Конференцією ООН з розвитку і торгівлі.

«Розвиток конкурентного законодавства в Україні має великий вплив на всі сектори української економіки, і саме ефективна національна політика може підвищити рівень конкурентоспроможності як у зовнішньому, так і у внутрішньому вимірах. Сподіваємось, що затвердження проекту Загальнодержавної програми розвитку конкуренції на 2014-2024 роки та її повна реалізація стане наступним досягненням України в сфері конкурентного законодавства. Ми слідкуватимемо за цим процесом та готові надати необхідну технічну допомогу», – зазначив пан Ян Томбінські.

 

 

версія для друку