українська російська англійська
На Львівщині завершився Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху
09.04.2013 | 10:45
Львівська ОДА

В період з 2 до 6 квітня 2013 року в селі Яворів Турківського району на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху.

Як повідомляють в управлінні з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, у змаганнях взяли участь 27 спортсменів, які представляли збірні команди Львівської, Київської, Сумської, Тернопільської, Харківської областей України та міста Києва.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Юрій Байцар (м. Львів).

Чемпіонат України відбувався у трьох вікових категоріях: чоловіки та жінки; юнаки і дівчата 1996-1998 р.н.; юнаки і дівчата 1999 р.н. й молодші та у трьох дисциплінах: класичний стиль, вільний стиль та спринт.

Серед кращих у команді Львівської області був Ярослав Гульоватий, який здобув три «бронзові» медалі, зокрема:

- серед чоловіків у класичному стилі на дистанції 10 км. перемогу виборов Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.), друге місце здобув Мандзюк Павло (Київська обл.), третє місце –Гульоватий Ярослав (Львівська обл.).

- у вільному стилі на дистанції 15 км. перемогу виборов Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.), друге місце здобув Мандзюк Павло (Київська обл.), третє місце – Гульоватий Ярослав (Львівська обл.).

- серед чоловіків у спринті на дистанції 1,5 км. перемогу виборов Мандзюк Павло (Київська обл.), друге місце здобув Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.), третє місце – Гульоватий Ярослав (Львівська обл.).

Результати чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху (натисніть для завантаження)

 

версія для друку