українська російська англійська
За три місяці понад 147 тис. абонентів отримали безкоштовний цифровий підпис
18.04.2013 | 10:44
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Акредитований центр сертифікації ключів, що діє при Міністерстві доходів і зборів України, за три місяці поточного року видав 217 тис. безкоштовних електронних ключів. Власниками цифрових підписів стали 147,2 тис. осіб.

Послугами центру скористалися 34 тис. юридичних осіб, які замовили 82,6 тис. посилених сертифікатів.

Громадяни та підприємці-фізособи отримали 134,4 тис. ключів. Як і раніше це найчисленніша категорія клієнтів центру. За січень-березень їх кількість сягнула 113,1 тис. осіб.

Загалом, відзначають аналітики Міндоходів, щомісяця платникам видаються щонайменше 70 тис. безкоштовних електронних підписів. Це майже вдвічі більше, ніж минулого року. Таке зростання в Міністерстві пояснюють розвитком нових сервісних послуг, зокрема, можливістю електронного звітування, яке дедалі більше набуває популярності серед платників. 

Детальну інформацію щодо режиму роботи, перелік представництв Акредитованого центру, бланки документів, зразки їх заповнення, перелік необхідних для реєстрації документів можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД http://www.acskidd.gov.ua .

Нагадаємо, що Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

версія для друку