українська російська англійська
Торік на Вінниччині усиновлено 113 дітей
28.05.2013 | 16:16
Вінницька ОДА

В тому числі, 74 дитини – це сироти чи діти, позбавлені батьківського піклування, 39 дітей усиновлено одним із подружжя (коли один із батьків – рідний); 16 дітей – іноземцями. Також у минулому році було оформлено опіку (піклування) на  327 осіб.

На виконання обласних заходів щодо запобігання дитячій бездоглядності службами у справах дітей створено банк даних на дітей, які перебувають в особливо складних і надзвичайних умовах, схильних до бродяжництва, правопорушень. Всього по області виявлено 2916 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для соціального захисту позбавлених сімейного виховання дітей, що опинилися в складних житлово-побутових умовах, залишили заклади освіти, в області діють два заклади для неповнолітніх: обласний притулок «Добро» та Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. У цих закладах у 2012 році пройшла соціальну реабілітацію 261 дитина.

Для забезпечення оптимальних умов життєдіяльності дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, залежно від віку і стану здоров’я дитини, на Вінниччині на початок навчального року функціонували 2 будинки дитини, 3 дитячих будинки-інтернати для дітей з вадами розвитку, 2 дитячих будинки, 4 школи-інтернати для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також  32 дитячих будинків сімейного типу.

версія для друку