українська російська англійська
На Черкащині підписано меморандум про співпрацю між ОДА та "Черкасихліб ЛТД"
01.07.2013 | 11:53
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Днями під час засідання колегії Черкаської облдержадміністрації відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між обласною державною адміністрацією та ТОВ «Черкасихліб ЛТД», яке сьогодні є монополістом на споживчому ринку хлібобулочних виробів області. Меморандум дозволить утримати ціну на соціальні сорти хліба.

Документ підписано на період одного маркетингового року заступником голови Черкаської облдержадміністрації Анатолієм Івашкевичем і директором ТОВ «Черкасихліб ЛТД» Оленою Татариновою.

«Незважаючи на незначні коливання, ціна на один із головних продуктів на ринках області – хліб, – вже протягом трьох років залишається стійкою. Ми будемо і надалі робити все можливе для того, щоб кожен житель області мав можливість купувати хлібобулочні вироби за соціальними цінами», – зазначив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

При цьому очільник області нагадав присутнім, що вже розпочалися жнива, а тому вже сьогодні потрібно дбати про завтрашній день, забезпечивши своєчасне наповнення регіонального фонду зерном, обсяг якого має бути 55 тис. тонн.

Відповідно до документа, підприємство зобов’язалося:

- з початку маркетингового року закупити безпосередньо у сільгосптоваровиробників зерна продовольчої пшениці в кількості 37 тисяч тонн;

- гарантувати в 2013-2014 маркетинговому році стабільну оптово-відпускну ціну;

- укладати прямі договори із суб’єктом виробництва зерна та ін.

У свою чергу, обласна влада зобов’язується:

- сприяти формуванню регіональних ресурсів продовольчого зерна та підтримці його річного запасу;

- забезпечити контроль за дотриманням дисципліни цін та тарифів;

- здійснювати контроль за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності оптової і мережевої роздрібної торгівлі, що здійснюють реалізацію хліба, борошна та хлібобулочних виробів та ін.

 

версія для друку