українська російська англійська
Відбулось нагородження лауреатів премії ім. Івана Франка
02.08.2013 | 17:14
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

2 серпня у приміщенні Національної спілки журналістів України відбулось урочисте вручення дипломів лауреатам премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності за 2013 рік.

У церемонії нагородження взяли участь в.о. Голови Держкомтелерадіо України, заступник голови Комітету з премії імені Івана Франка Анатолій Мураховський, директор департаменту видавничої справи і преси Держкомтелерадіо України Олексій Кононенко, голова Національної спілки журналістів України Олег Наливайко.

Як зазначив Анатолій Мураховський: «Усі твори, подані до конкурсу, дуже гідні. Комітетові не просто були дійти згоди, рішення не приймалося одностайно. Ми дискутували, сперечалися, були різночитання, і саме за результатами голосування визначили найдостойніших. Це ще раз доводить відкритість присудження премії, її отримують насправді найкращі»

Нагадаємо, лауреатом премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності цьогоріч у номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації» визначено Данила Кулиняка за нарис «Благочестя нерушимий блюститель Данило Братковський».

Телепроект журналістки Національної телекомпанії України Іванни Чередниченко «Київська старовина. Світ мистецтва» став кращим твором у телевізійній сфері, а передача Вікторії Наумчук і Тетяни Паламарчук (НРКУ) «Живий голос Василя Стуса» - у радіомовній сфері.

У номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» лауреатом премії  став Віктор Шпак за монографію «Розвиток видавничої справи України в 1990-2010 рр.».

Загалом цьогоріч на здобуття премії було висунуто близько сорока творчих робіт понад п’ятдесяти авторів з п’ятнадцяти областей та регіонів України.

Окрім дипломів, переможці отримають грошову винагороду у розмірі двох тисяч гривень з держбюджету.

 

версія для друку