українська російська англійська
На оновлення каналізаційних мереж Рівненщини виділено майже 4 млн. грн.
07.08.2013 | 09:17
Рівненська ОДА

На оновлення каналізаційних мереж Рівненщини цьогоріч спрямували майже 4 мільйони гривень. Про це повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак.

Зокрема, за кошти обласного природоохоронного фонду модернізують вісім комунальних об’єктів Рівненщини.

Так, вже найближчим часом нові колектори підведуть до Дубровицької районної лікарні та до багатоквартирних будинків у с. Новий Корець Корецького району. У Млинові завершать довготривале будівництво очисних споруд потужністю 600 кубічних метрів на добу. Каналізаційні мережі зводитимуть також у Здоблунівському, Острозькому та Корецькому районах. Модернізують також вже існуючі каналізаційні очисні споруди у Володимирці та Дубно.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак доручив керівникам районів контролювати дотримання усіх будівельних технологій і стандартів, оскільки від технічного стану нових очисних споруд залежатиме екологічна безпека та комфорт краян.

Разом із тим він зобов’язав тісно співпрацювати з проектантами, які нині готують проектно-кошторисну документацію для оновлення наступних об’єктів комунального господарства. Адже для виконання президентського завдання і стабільного розвитку будівельної галузі необхідно мати всі необхідні документи для вчасного початку модернізації у наступному році. Відтак,  проектно-кошторисну документацію цьогоріч виготовлять за кошти природоохоронного фонду для будівництва споруд у Гощанському, Дубенському, Володимирецькому та Рокитнівському районах.

 

версія для друку