українська російська англійська
Голова ДСНС і Посол Словаччини підписали Угоду про передачу гелікоптера словацькому музею
20.09.2013 | 13:55
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

У Державній службі України з надзвичайних ситуацій відбулася двостороння робоча зустріч Голови державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайла Болотських з Надзвичайним та Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Паволом Гамжиком. Під час зустрічі було підписано Угоду про передачу гелікоптера Мі-8ПС-9 для Музею авіації м. Кошице. Процес підготовки Угоди розпочався після звернення у 2001 році словацької сторони щодо можливої передачі для музею непридатного для подальшої експлуатації гелікоптера.

«Сьогодні ми зустрілися для того, щоб завершити останній етап підготовки передачі гелікоптера Мі-8ПС-9 нашим словацьким колегам, а саме Музею авіації м. Кошице. Ми пройшли довгу та непросту процедуру на шляху до підписання цієї Угоди», – сказав Голова ДСНС України.

Також Михайло Болотських відзначив, що Словаччина завжди була та продовжує залишатися важливим партнером України. Підтвердженням цьому є активне українсько-словацьке співробітництво, зокрема у рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про співробітництво та надання взаємодопомоги у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

«Співпраця з Україною має дуже великий потенціал, який дозволить не лише ділитися передовим досвідом у сферах, що стосуються запобігання надзвичайним ситуаціям та подолання їх наслідків, а й сприятиме укріпленню добросусідських відносин між Словаччиною та Україною», – додав Павол Гамжик.

версія для друку