українська російська англійська
З 1 листопада "єдині вікна" запрацюють в усіх районах Херсонщини
07.10.2013 | 15:20
Херсонська ОДА

У ході обласної селекторної наради, що відбулася 7 жовтня 2013 року, розглянули питання організації прийому громадян за принципом «єдиного вікна» в органах Пенсійного фонду України в Херсонській області.

Так, за підсумками його розгляду, голова Херсонської облдержадміністрації Микола Костяк надав доручення головам районних державних адміністрацій, міським головам міст забезпечити широке інформування населення районів та міст області через місцеві засоби масової інформації  про переваги нового проекту – організації прийому громадян за принципом  «єдиного вікна», який започатковують органи Пенсійного фонду в області.

Інформацію із цього приводу надала начальник головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області  Зінаїда Лазарєва. Зокрема, нею було зазначено, що організація прийому за принципом «єдиного вікна» - це позитивний приклад роботи в інтересах жителів регіону.

«Головна перевага такого проекту - зручність доступу усіх категорій громадян до необхідної інформації, здійснення прийому без встановлення спеціальних днів, без поділу за зональним чи дільничним принципом у межах одного управління», - підкреслила Зінаїда Лазарєва.

Також начальник головного управління Пенсійного фонду України в області повідомила, що обслуговування населення на Херсонщині за цим принципом  успішно здійснюється в 5 управліннях Фонду. Загалом спеціалістами в залах обслуговування надається більше 30 видів послуг. Так, якщо у 2012 році зали обслуговування відвідали 120 тиссіб, то вже за дев'ять місяців поточного року близько 160 тис.осіб.

Тому, «враховуючи напрацьований досвід, з 1 ж листопада поточного року «єдині вікна» запрацюють в усіх районах Херсонщини», - завершила Зінаїда Лазарєва.

 

версія для друку