українська російська англійська
Микола Азаров доручив розробляти "дорожні карти" виводу з кризи підприємств
23.10.2013 | 11:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем’єр-міністру України Юрію Бойку розробити практичні «дорожні карти» щодо виводу з кризи вітчизняних підприємств. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів 23 жовтня 2013 року.

«Доручаю Віце-прем’єр-міністру Бойку розпочати розробку, так би мовити, «дорожніх карт» виводу з кризи підприємств, які визначають здоров’я нашої економіки», - наголосив Микола Азаров.

За його словами, є необхідність ретельно і предметно проаналізувати причини гальмування економічного розвитку. «Притому не взагалі, не списуючи на об’єктивні фактори, а предметно, буквально для кожного великого підприємства - виконати такий аналіз і виробити заходи», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду звернув увагу на успішні приклади такого підходу. Так, саме конкретні меморандуми між Урядом і інвесторами дозволили відновити виробництво на «Карпатнафтохімі» і електрометалургійних комбінатах.

«Пігулок від усього» не існує. Кожній ситуації – своя тактика оздоровлення. Окремо наголошую на тому, що, мабуть, єдиний «універсальний» рецепт оздоровлення – це максимальне сприяння підприємствам, максимальний ступінь економічної свободи для підприємств, які демонструють здатність долати негативні тенденції, модернізуватися, виявляють соціальну відповідальність», - заявив Микола Азаров.

При цьому він назвав економічним злочином будь-яке збільшення тиску на підприємства та створення необґрунтованих перепон для їх діяльності.

 

версія для друку