українська російська англійська
В Україні відбулося понад 68 тисяч ярмарків
04.12.2013 | 14:27
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В усіх областях продовжуються сільськогосподарські ярмарки. Так, від початку року відбулося понад 68 тисяч таких заходів. За цей час аграрії змогли наярмаркувати 7,3 мільярда гривень. Українці ж отримали змогу придбати якісну сільгосппродукцію безпосередньо у виробників. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«У цьому році аграрії зібрали багатий урожай овочів і фруктів, які наразі кожен охочий може придбати на ярмарках. Також на них представлена м’ясо-молочна та інша сільгосппродукція. Тож українці можуть купити продукти безпосередньо у виробника, не сумніваючись у їхній якості, і без націнки. Тому Міністерство всіляко популяризує проведення таких заходів і намагається залучити до них якомога більше аграріїв», − зазначив Міністр.

Так, від початку 2013 року по всій Україні відбулося більше 68 тисяч продовольчих ярмарків. За цей час українці придбали на них понад 804 тисячі тонн сільськогосподарської продукції на суму майже 7,3 мільярда гривень. Зокрема, лише в листопаді в регіонах відбулося понад 9 тисяч продовольчих ярмарків, на яких було реалізовано продукції на суму 1,3 мільярда гривень. Найбільшу кількість ярмаркових заходів провели в Київській, Дніпропетровській, Вінницькій, Волинській, Сумській областях та АР Крим. А за обсягами реалізованої продукції лідирують Одеська, Тернопільська, Вінницька та Волинська області.

«Для нас важливо, щоб на ярмарках могли торгувати виключно виробники, а не посередники. Також на таких заходах має реалізовуватися лише продукція продовольчого характеру. Тож у разі виявлення будь-яких порушень громадяни можуть звернутися до Консультаційного центру Мінагрополітики, де на скарги відреагують у максимально стислі терміни. Також Колл-центр може надати інформацію про те, де і коли відбуваються ярмарки та як на них потрапити», − повідомив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку