українська російська англійська
Українські ВМС підбили підсумки діяльності у 2013 навчальному році
24.12.2013 | 12:39
Прес-служба Міністерства оборони

Флот почав нести бойову службу у виключній морській економічній зоні України – це є значним досягненням для національних Військово-Морських Сил. На цьому наголосив командувач ВМС адмірал Юрій Іл’їн під час підбиття підсумків діяльності виду Збройних Сил України у 2013 навчальному році.

«Наші кораблі почали демонструвати військово-морський прапор у важливих районах моря, виконувати завдання з охорони судноплавства, здійснювали охорону районів виробничої діяльності спільно з Державною прикордонною службою України», – відзначив адмірал Юрій Іл’їн.

За словами командувача виду Збройних Сил, 2013 рік мав свої особливості підготовки ВМС. Не дивлячись на певні економічні фактори впливу, флот практично виконав план підготовки, і найголовніше – план бойової діяльності.

«Поточного року українські ВМС провели гідрографічну експедицію в Азовському морі, брали участь в антитерористичній операції у Середземному морі “Активні зусилля”, в активаціях з’єднання Blackseafor, вже кілька місяців фрегат “Гетьман Сагайдачний” виконує завдання в Індійському океані в рамках операції з протидії піратству на морі “Океанський щит”. Високий рівень професіоналізму також продемонстрували особовий склад морської авіації, військ берегової оборони, морської піхоти, частин спеціального призначення, підрозділів матеріального забезпечення», – повідомив адмірал Юрій Іл’їн.

Командувач флоту подякував командирам і начальникам, усьому особовому складу українських ВМС за докладені зусилля, вручив кращим військовослужбовцям державні та відомчі нагороди, подяки і грамоти, цінні подарунки.

 

 

версія для друку