українська російська англійська
Сумський державний університет увійшов у п'ятірку кращих українських ВНЗ за рейтингом Webometrics
13.02.2014 | 12:08
Прес-служба Міністерства освіти і науки

За версією всесвітнього інтернет-рейтингу Webometrics Сумський державний університет вкотре підтвердив високий рівень присутності у світовій науково-освітній еліті та займає п’яту позицію серед вищих навчальних закладів України.

Згідно з даними рейтингу, Сумський державний університет посідає 130 місце серед усіх вищих навчальних закладів Центральної та Східної Європи. У загальній таблиці університетів світу СумДУ знаходиться поряд із Університетом Балтимора (Сполучені Штати Америки) та Пекінським університетом нафти (Китайська Народна Республіка).

Загалом рейтинг ранжує близько 22 тисяч ВНЗ світу. Його результати визначаються на основі показників, які свідчать про масштабність та авторитетність представлення вищих навчальних закладів у науково-освітньому просторі, показниках цитованості наукових праць, якості науково-методичних матеріалів, популярності усіх складових діяльності університету в інтернет-просторі.

Також Сумський державний університет утримує лідерство за результатами «Ranking Web of Repositories» – репозитарій Сумського державного університету посів першу позицію в Україні. Цей електронний ресурс наукових публікацій університету посідає 229 сходинку світового рейтингу.

версія для друку