українська російська англійська
Ігор Швайка: Ми крок за кроком відмінимо надлишковий контроль в аграрному бізнесі, надамо більше повноважень регіонам
29.04.2014 | 10:58
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Новий Уряд розпочав масштабну реформу із децентралізації влади. Повноваження областей будуть істотно розширені в усіх сферах. Специфіка регіонів має враховуватися і в аграрній політиці. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка на зустрічі з аграріями та представниками аграрного бізнесу Дніпропетровської області.

«Ідею децентралізації ми наповнимо реальним змістом і діями. Мінагрополітики вже робить певні кроки у цьому напрямі. Сьогодні окремим і одним із важливих напрямків діяльності Міністерства та центральних органів виконавчої влади, що координуються через Міністра (таких як Держземагентство, Держсільгоспінспекція, Держветфітослужба, Держрибагентство та Держлісагентство), є припинення тиску центральної влади, зменшення кількості та частоти проведення перевірок бізнесу. Про це мають дбати самі регіони», - наголосив Ігор Швайка.

Спілкуючись з аграріями Дніпропетровщини, Ігор Швайка підкреслив, що новий Уряд України взяв курс на формування сприятливого бізнес-клімату, зниження тиску контролюючих органів, полегшення ведення бізнесу, спрощення умов для ділової активності підприємців у агропромисловому комплексі. «Зі свого боку Мінагрополітики поступово зменшить кількість та частоту проведення перевірок бізнесу шляхом системного перегляду і затвердження критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності у всіх сферах державного нагляду, що віднесені до нашої компетенції», - поінформував Міністр, відповідаючи на питання щодо великої кількості перевірок бізнесу.

«Таким чином ми, влада, робимо крок назустріч аграрному бізнесу, відміняючи надлишковий контроль і віддаючи повноваження на місця. Ми переходимо від тотального до ризик-орієнтованого контролю», - наголосив Ігор Швайка. 

версія для друку