українська російська англійська
Україна та Грузія працюватимуть над створенням спільних проектів у сфері молодіжної політики та спорту
02.07.2014 | 17:03
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Україна та Грузія розроблятимуть та втілюватимуть спільні проекти у сфері молодіжної політики та спорту. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов після двосторонньої зустрічі із Міністром Молоді та спорту Грузії Леваном Кіпіані.

"Україна та Грузія нині працюють за урядовою Угодою про співробітництво в галузі молодіжної політики від 1996 року. Цей документ не відповідає тій кількості змін та потреб, які існують сьогодні в молодіжній та спортивній політиці обох країни. Зміни, які ми вже почали на рівні міністерств, потребують нової нормативної бази. У цьому питанні ми дійшли повної згоди із паном Кіпіані," – розповів Міністр.

"Ця зустріч була надихаючою. Дуже приємно, що у багатьох напрямках наша позиція та позиція наших грузинських колег щодо спорту та молодіжної політики солідарна. Наші держави готові ділитися досвідом у спорті та інших напрямках – наприклад, делегувати групи спортсменів для спільних тренувань", - зауважив Дмитро Булатов.

За словами Міністра, під час зустрічі досягнуто домовленість про створення спільних робочих груп, які працюватимуть над приведенням законодавчої бази до стандартів Європейського Союзу: "Спеціалісти обох міністерств вже працюють над новим двостороннім міжвідомчим меморандумом про співробітництво у сферах молоді та спорту. Цей документ ми плануємо узгодити та підписати до кінця 2014 року. Крім цього, ми домовилися про тісну взаємодію по програмі професійної орієнтації молоді, вивченню та втіленню кращих практик ЄС у цьому напрямку".

Також найближчим часом розпочнеться робота над створенням спільних молодіжних проектів за підтримки програм Європейського Союзу.

Нагадаємо, що Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов бере участь у міжнародній конференція проекту Східного партнерства "Розвиток співробітництва в молодіжній сфері". Конференція проходить у Тбілісі 1-3 липня 2014 року та присвячена поглибленню й посиленню співпраці між країнами Східного партнерства (Україна, Білорусь, Грузія, Молдова, Вірменія та Азербайджан) та Європейською комісією з питань молодіжної політики.

Ініціатива «Східне партнерство», започаткована у травні 2009 року, є програмою політики сусідства Європейського Союзу по відношенню до шести східноєвропейських країн (Україна, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова). «Східне партнерство» надає Україні додаткові можливості у двосторонніх відносинах з Євросоюзом.

 

версія для друку