українська російська англійська
Небайдужі громадяни продовжують надавати благодійну допомогу захисникам України
15.10.2014 | 17:17
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ
Патріотично налаштовані жителі Дніпродзержинська відвідали розташування однієї з окремих танкових бригад, підрозділи якої виконують бойові завдання на сході країни

Патріотично налаштовані жителі Дніпродзержинська відвідали розташування однієї з окремих танкових бригад, підрозділи якої виконують бойові завдання на сході країни. Гості привезли та передали військовим десяток сучасних радіостанцій, окремі предмети військової амуніції, термобілизну, предмети першої необхідності тощо.

А мешканці Кіровоградщини передали для потреб одного з батальйонів територіальної оборони Збройних Сил України відремонтований автомобіль ГАЗ-66 та музичні інструменти.

Тим часом міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Олександрії провів акцію “Подаруй янгола-охоронця воїну”. Діти сплели янголів із бісеру, щоб відправити їх у вигляді оберегів воїнам, які виконують бойової завдання на Сході України. Дітлахи подарували талісмани одному з бійців батальйону територіальної оборони, який після відпустки передасть янголят своїм бойовим побратимам. Зі слів військового, саме завдяки таким гостинцям із дому хлопці з іще більшим завзяттям відстоюють незалежність і суверенність нашої держави, адже подарунки, виготовлені дитячими руками, дійсно підтримують моральний дух у скрутну хвилину і дають сили боронити рідну землю.

А у Житомирі відбувся черговий етап соціального проекту “Молюсь за тебе, Україно! За кожного батька, за кожного сина”. Метою акції цього разу став збір матеріальної допомоги для Житомирського військового госпіталю, в якому проходять лікування та реабілітацію військовослужбовці-учасники АТО. Житомирські художники запропонували продати свої картини задля благородної мети. Співорганізаторами заходу виступили Житомирська громадська організація “Спілка небайдужих жінок”, Богунська районна рада та міська рада. Під час благодійного ярмарку вдалося зібрати 16 тис. 500 грн.

Захисники України висловили теплі слова вдячності усім за підтримку, та пообіцяли і в подальшому сумлінно захищати територіальну цілісність та недоторканість України.

 

версія для друку