українська російська англійська
Голова Держкомтелерадіо вручив премію із захисту свободи слова імені Ігоря Лубченка
21.11.2014 | 12:54
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко вручив премію Національної спілки журналістів України із захисту свободи слова імені Ігоря Лубченка. Вручення відбулося 20 листопада в місті Ізюм, що на Харківщині - на батьківщині багаторічного керівника НСЖУ, поборника свободи слова І.Ф.Лубченка.

Цього року лауреатами премії стали головний редактор обласної газети «Донбасс», багаторічний керівник Донецької обласної спілки журналістів Олександр Бриж, який в умовах цькування і погроз проявив неабияку мужність, та головний редактор Слов’янської районної газети «Вести» Олександр Кульбака, котрий під тиском терористів змушений був призупинити вихід газети, а після звільнення території від окупантів відновив випуск районної газети, яка вже з перших номерів зайняла патріотичну позицію.

«Втретє відбувається нагородження цією знаковою премією, - сказав під час церемонії нагородження Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. – Першим її лауреатом став голова Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий, другим - керівник проекту «Телекритика» Наталія Лигачова».

Після урочистостей Олег Наливайко провів прес-конференцію для представників регіональних медіа. Йшлося про реформування державних та комунальних ЗМІ, про відновлення мережі дротового радіо в Україні, про можливості донесення українського інформаційного продукту на територію, яка підконтрольна нині сепаратистам на Донбасі та в Криму.

 

версія для друку