українська російська англійська
Павло Розенко: Понад 4 мільйони родин вже отримали субсидії за новою системою
06.11.2015 | 12:48
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Представники місцевої влади, які не забезпечити ефективне функціонування в своєму регіоні реформованої системи субсидій, будуть нести персональну відповідальність. Про це 6 листопада під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Є райони, мешканці яких масово скаржаться на процедуру надання субсидій», - повідомив Міністр.

«Я ще раз попереджаю: за результатами призначення субсидій у 2015 році, в грудні цього року, або січні наступного, я внесу до Кабінету Міністрів питання про персональну відповідальність глав обласних і районних державних адміністрацій за зрив призначення субсидій», - сказав він.

«Індульгенцій не буде ні для кого. Авторитетів у цьому питанні для мене не існує», - зазначив Павло Розенко.

При цьому він поінформував, що загалом реформа призначення субсидій відбувається згідно з визначеним Мінсоцполітики спільно з Урядом плановим завданням. «На сьогодні понад 4 мільйони родин отримали субсидії за новою системою. Це третина населення України, - сказав Павло Розенко. – Порівняно з попереднім роком ефективність системи зросла майже вдесятеро: у цей період 2014-го субсидії отримували 450 тисяч сімей».

«Реформа отримала старт п’ять місяців тому, - продовжив Міністр. – Наші фахівці і заступники Міністра працюють в регіонах, ми відстежуємо проблеми, що виникають, і оперативно їх виправляємо. За цей час Кабмін чотири рази вдосконалював механізм надання субсидій».

 

версія для друку