українська російська англійська
МІП у зоні АТО: В Соледарі на Донеччині 60% жителів мають понад 30 українських телеканалів
16.03.2016 | 15:05
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

«Місто Соледар Донецької області має повноцінне ефірне мовлення. Тут активно розвивається кабельне мовлення, яке, зрозуміло, транслює різноманітні, виключно українські телеканали. Вже понад 60% містян мають кабель. Є компактна частина міста, де багатоквартирні будинки усі кабелізовані. Що стосується районів одноповерхової забудови - там домінує ефірне мовлення, супутникове і Т2»,  - передає із зони АТО радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець.

Радник також повідомив, що керівництво міста усвідомлює важливість доступу до мовлення, щоб люди мали змогу обирати не між 5-10 каналами, а між кількома десятками.

«За ці два роки ми пережили різні періоди в інформаційному секторі, - розповідає заступник міського голови Соледара Тетяна Корж. - Але зараз ситуація нормалізувалася й інформаційна агресія окупантів у нашому місті не відчувається».

Нагадаємо, що в зоні АТО постійно перебуває моніторингова місія МІП, мета якої - вивчити та максимально реінтегрувати інформаційний простір Сходу. За результатами щотижня на засіданні Комісії при МІП виносяться відповідні рішення за зібраними відомостями по містах та селах зони АТО. За винесеними рішеннями виділяється передавальна техніка, яку встановлює Концерн РРТ на місцях, та відповідно виділяються частоти для мовлення тих чи інших телерадіоканалів Нацрадою України з питань телерадіомовлення.

версія для друку