українська російська англійська
НКРЕКП: Набрала чинність Процедура встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення
27.05.2016 | 13:04
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Процедура встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджена постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 24.03.2016 № 364, сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 39, ст. 1510.

Ця Процедура набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Дана Процедура застосовується НКРЕКП при встановленні тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Дія Процедури поширюється на суб’єктів господарювання, які отримали у встановленому законодавством порядку ліцензії на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення та ліцензування діяльності яких здійснюється НКРЕКП.

Процедура визначає єдиний механізм подання документів для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (у тому числі за затвердженими формами), і порядок та терміни проходження таких документів, та їх розгляд.

У розрахунках тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення не враховуються витрати на провадження неліцензованого виду діяльності з надання послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та витрати на провадження інших неліцензованих видів діяльності.

Постанова № 364 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 27.04.2016 за № 643/28773.

При цьому втрачає чинність постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 29.11.2013 № 253 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

Також варто зазначити, що постанова № 364 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua, а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП».

 

версія для друку