українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із лідером Республіканської більшості в Палаті представників Конгресу США Кевіном МакКарті реформи в Україні та ситуацію на Донбасі
15.06.2016 | 17:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У рамках візиту до Сполучених Штатів Америки у середу, 15 червня, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з лідером Республіканської більшості в Палаті представників Конгресу США Кевіном МакКарті. Сторони обговорили питання проведення реформ в Україні та ситуацію на Донбасі.

Прем'єр-міністр висловив співчуття американському народу у зв’язку з терактом в Орландо. "Прийміть наші співчуття через трагічну втрату. На жаль, ми теж майже кожного дня відчуваємо, що таке втрати життя людей", - зазначив він.

Володимир Гройсман зазначив, що це його перший міжнародний візит у якості Прем'єр-міністра України. За його словами, Кабінет Міністрів України рішуче налаштований на проведення змін у країні. "Уряд України абсолютно відданий реформам і трансформаціям у нашій країні", - зауважив він.

Прем'єр-міністр розповів співрозмовникам про пріоритетні кроки Уряду. "Наше головне завдання - забезпечити макроекономічну стабільність", - підкреслив він. Володимир Гройсман поінформував, що Уряд розпочав низку важливих кроків, зокрема масштабну приватизацію державних підприємств, реформу митної служби, продовження реформи енергетичного сектору.

Також перед Урядом стоять завдання створення сприятливого бізнес-клімату в Україні, реформа та забезпечення сталості податкової системи, продовження подальшої дерегуляції в економіці. "Ми хочемо, щоб інвестування в Україну було успішним, тому що це також успіх України", - зазначив він.

Володимир Гройсман нагадав, що напередодні Верховна Рада України прийняла "історичне рішення", внісши зміни до Конституції України у частині правосуддя, що були схвалені Венеціанською комісією.

Співрозмовники також обговорили ситуацію на Донбасі, питання санкцій відносно Російської Федерації, а також стан виконання Мінських домовленостей. Володимир Гройсман наголосив на необхідності єдності у протистоянні російській військовій агресії та захисті демократичних цінностей.

Голова Уряду також зауважив загрози у зв’язку із окупацією Криму. "Крим - це російська військова база, яка розташована на захопленій території України. Це загроза, це треба розуміти", - підкреслив він.

Окремо Володимир Гройсман підняв питання введення поліцейської місії на Донбас. "Це правильне рішення, щоби забезпечити встановлення миру, проведення виборів та реінтеграції території", - зауважив він.

Прем'єр-міністр подякував за підтримку України Сполученими Штатами Америки та підкреслив її важливе значення. "Ми високо цінуємо підтримку, яку ви надаєте, зокрема в оборонному секторі", - зазначив він.

 

версія для друку