українська російська англійська
Місцеві громади відіграють ключову роль в реалізації проектів відновлення та розбудови миру, - Вадим Черниш
07.10.2016 | 10:57
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш у місті Маріуполь Донецької області зустрівся з представниками мерії, аби обговорити, зокрема, проблеми переселенців та перспективи транспортної інфраструктури міста.

У Маріуполі планують в перспективі запустити комфортабельні потяги  у напрямку міста, про це розказав під час зустрічі з Міністром Вадимом Чернишом заступник міського голови Маріуполя Олександр Голтвенко. Також присутні обговорили тему соціального забезпечення вимушених переселенців та питання розвитку бізнесу в Маріуполі.

Вадим Черниш повідомив, що в місті реалізовуватимуться масштабні проекти, пов’язані з відновленням та розбудовою миру в східних регіонах, які матимуть вплив на всю країну.

«У Маріуполі громада чітко знає проблеми міста, правильно розставляє пріоритети і є дуже компетентною. Тому готові проекти необхідно фінансувати з держбюджету», - зауважив Вадим Черниш.

На сьогодні в Маріуполі проживають 38 тисяч сімей внутрішньо переміщених осіб, 2,5 тисячі дітей відвідують дитячі садки та школи, - повідомила заступник міського голови Ксенія Сухова. Головною проблемою залишається забезпечення житлом та працевлаштування вимушених переселенців. Водночас у Маріуполі розробляють програми сприяння бізнесу, аби пожвавити надходження інвестицій в місто та розвивати середній бізнес, - зазначив начальник департаменту економіки та структурних реформ Юрій Кампов.

 

версія для друку