українська російська англійська
Американські військовослужбовці відвідали харківських курсантів
05.11.2016 | 14:42
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На факультеті військової підготовки Харківського національного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася зустріч військовослужбовців Збройних Сил США з особовим складом навчального закладу.

Під час візиту гості оглянули навчальну базу військового вишу, ознайомилися з системою підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України. Також відбувся брифінг, на якому були обговорені перспективні напрямки співробітництва.

«Я впевнений у тому, що наша взаємна співпраця дасть позитивні результати в обміні досвідом щодо застосування військових фахівців за різними напрямками підготовки», – зазначив начальник факультету військової підготовки НТУ «ХПІ» полковник Олександр Серпухов.

Відвідавши заняття та поспілкувавшись з курсантами, американські військовослужбовці були приємно вражені матеріальною базою навчального закладу та відзначили високий рівень підготовки майбутніх офіцерів.

«Мені приємно бачити такий високий рівень підготовки майбутніх офіцерів. Відчувається, що в стінах цього навчального закладу приділяється значна увага саме навчальному процесу», – відмітив командувач Сухопутних військ Збройних Сил США в Європі генерал-лейтенант Фредерік Ходжес.

Окрім військового вишу, іноземні гості побували на підприємствах Державного концерну «Укроборонпром» та відвідали поранених бійців у військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

 

версія для друку