українська російська англійська
Розпочався щорічний ХІV Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"
08.11.2016 | 19:26
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп 8 листопада відкрила XІV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» та привітала учасників та гостей з початком роботи Форуму та Міжнародних виставок «Енергетика в промисловості – 2016», «Нафтогазекспо — 2016» та «Майнінг індастрі експо – 2016».

«Прагнення стати енергетично незалежною країною спонукає нас до реформування галузі, залучення інвестицій, відкриття нового бізнес-середовища, впровадження нових технологій та підвищення ефективності роботи підприємств», - наголосила Галина Карп.

Також Перший заступник Міністра зазначила, що Форум створює дієві майданчики для зміцнення партнерських зв’язків, пошуку можливостей з реалізації сміливих проектів, застосування новітнього високотехнологічного обладнання.

Галина Карп підкреслила, що організацією Форуму Міністерство здійснює фаховий внесок в економічне зміцнення енергетичної безпеки та держави в цілому, та побажала учасникам плідної роботи.

Завтра Форум продовжить свою роботу та триватиме до 10 листопада.

З програмою можна ознайомитися за посиланням http://www.iec-expo.com.ua/uk/pek-2016/prgpek-2016.html.

 

версія для друку