українська російська англійська
Ми налаштовані завершити будівництво лікарні "ОХМАТДИТ" , - Прем'єр-міністр
16.11.2016 | 14:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд розблокував будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" і зробить все для того, щоб цей проект був якнайшвидше завершений. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу.

"Так, як я і обіцяв, ми розблокували будівництво дитячої клініки "ОХМАТДИТ". До середини літа ми завершимо будівництво першої черги, закомплектуємо все те, що буде необхідно. Ми налаштовані не зупинятися і завершити будівництво цієї надважливої лікарні для нашої країни", - підкреслив Голова Уряду.

Він зауважив, що з 2013 року лікарня не будувалася, відбувалося багато зловживань щодо використання бюджетних коштів.

"Усі схеми зруйновані, документація відновлена, тендери проведені, і будівництво лікарні відновлено. Так що лікарня буде побудована", - наголосив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зазначив, що у понеділок оглянув будівництво нового корпусу лікарні спільно з Віце-прем'єр-міністром України Володимиром Кістіоном та в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляною Супрун. Володимир Гройсман подякував їм за роботу над цим питанням.

За його словами, будівництво корпусу відбувається динамічно, люди постійно працюють. У свою чергу Уряд забезпечує фінансування.

"Ми все зробимо для того, щоб завершити цей проект і щоби ця лікарня дала можливість швидко нашим діткам одужувати", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

версія для друку