українська російська англійська
Міністр оборони України провів низку зустрічей з керівниками підприємств військово-промислового комплексу Ісламської Республіки Пакистан
22.11.2016 | 18:26
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 листопада, під час відвідування дев’ятої Міжнародної виставки оборонної промисловості “IDEAS-2016” Міністр оборони України Степан Полторак провів низку зустрічей з керівниками підприємств військово-промислового комплексу Республіки Пакистан. Мова йде про підприємства, з якими Україна вже співпрацює, а також про підприємства, з якими наша держава планує у подальшому співробітництво.

Зокрема, очільник оборонного відомства зустрівся з Головою правління підприємства “Фабрики з виробництва боєприпасів” генералом-лейтенантом Омаром Махмудом Хайятом.

“Упродовж 15 років Збройні Сили Пакистану ведуть боротьбу з тероризмом. За цей час у розвитку військової промисловості ми досягли значних успіхів. Зараз ми в змозі на 100 відсотків забезпечити нашу державу усім необхідним, а також експортувати нашу продукцію до 40 країн світу. На моє переконання є великий потенціал у нашій співпраці. Також у цьому ми маємо абсолютну підтримку нашого Уряду. Тим більше, ми маємо один дуже важливий аспект – наявність “активного кордону” в наших країнах”, – наголосив під час зустрічі генерал-лейтенант Омар Махмуд Хайят.

Міністр оборони України Степан Полторак в свою чергу зазначив, що він повністю підтримує думку Омар Махмуд Хайят щодо необхідності в розвитку взаємовідносин між Україною та Пакистаном.

“Наявність такого сусіда спонукає нас дуже швидко рухатись вперед та розвивати наш військово-промисловий комплекс. На жаль, але у нас щодня гинуть люди, тому нам треба працювати ще ефективніше. У нас є велика сфера, де ми можемо співпрацювати. Зокрема, нам цікавий ваш досвід розгортання виробництва стрілецької зброї та боєприпасів. Спираючись на ваш досвід у цьому питанні, ми зможемо швидше та без зайвих помилок створити таке виробництво”, – наголосив Міністр оборони України.

Під час зустрічі сторони домовилися, що найближчим часом група експертів з України прибуде до Республіки Пакистан та розпочне роботу в цьому напрямку.

Також Степан Полторак обговорив питання вже існуючої співпраці з Головою правління Підприємства важкої промисловості HIT TAXILA генерал-лейтенантом Ваджитом Саїд Хусейном.

Під час відвідування дев’ятої Міжнародної виставки оборонної промисловості генерал армії Степан Полторак відвідав експозиції підприємств оборонної промисловості інших багатьох країн світу, які представлені на “IDEAS-2016”.

Було проведено зустріч з Головою правління Національної Комісії з інженерії та науки Пакистану (НЕСКОМ) доктором Набілем Хайятом.

НЕСКОМ є провідним науково-промисловим комплексом Пакистану у сфері розробки і виробництва високоточного озброєння, БПЛА, повітряних та морських систем і є давнім партнером підприємств відчизняного ОПК.

 

версія для друку