українська російська англійська
Новий закон дає місцевій владі всі інструменти для боротьби з незаконним будівництвом, – Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев
05.04.2017 | 17:34
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

З 10 червня громади, що мають повноваження держархбудконтролю, повинні перейти на новий формат роботи відповідно до Закону 1817-VIII і розпочати разом з Держархбудінспекцією посилену боротьбу з незаконним будівництвом.  

Про це під час круглого столу з мерами міст повідомив Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев.

За його словами, потрібно переводити роботу фахівців, що відповідають за видачу дозвільних документів, на якісно новий рівень. «Якщо при реєстрації декларації відповідальність за достовірність даних ніс замовник, то при видачі дозволу, відповідальною перед суспільством і громадянами за законність будівництва та відповідність державним будівельним нормам стає інспекція. А саме посадова особа, яка видала відповідний дозвіл на будівництво, – наголосив Олексій Кудрявцев.

Фахівці органів держархбудконтролю, відзначив Голова Держархбудінспекції, мають бездоганно знати законодавчу базу, а також поглиблено розглядати проектну документацію та всі матеріали, що подаються.

Зважаючи на необхідність у зв’язку з цим постійно підвищувати професійний рівень працівників міських інспекцій, Олексій Кудрявцев запропонував провести в кінці травня спеціалізований методичний семінар для фахівців, що відповідають за видачу дозвільних документів.

Круглий стіл «Практичні результати децентралізації у сфері містобудування» проведено з метою надання практичної та методологічної допомоги новоутвореним органам держархбудконтролю в реалізації делегованих їм повноважень, а також задля обговорення та визначення шляхів вирішення проблемних питань, які виникають під час виконання нових містобудівних функцій. Участь у заході взяли міські голови обласних центрів, а також населених пунктів,  які отримали повноваження держархбудконтролю, керівники органів держархбудконтролю.

 

 

версія для друку