українська російська англійська
Держприкордонслужба підвищує щільність охорони державного кордону на Буковині
19.04.2017 | 16:21
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Державна прикордонна служба України активно реалізовує комплекс заходів, які направлені на недопущення протиправної діяльності на державному кордоні. Для посилення роботи у цьому напрямку з 4 квітня по 30 листопада цього року за ініціативи та під загальною координацією Держприкордонслужби проводиться спільна спеціальна прикордонна операція «Кордон-2017».

У рамках цієї операції сьогодні на Буковину прибули резерви прикордонного відомства, в тому числі – курсанти Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького. Основною метою новоприбулих резервів є підвищення щільності охорони державного кордону, перекриття можливих шляхів переміщення контрабанди на найбільш загрозливих напрямках та протидія протиправним елементам щодо незаконної діяльності на кордоні.

Напередодні в академії прикордонного відомства курсанти пройшли належну підготовку та забезпечені усім необхідним для несення служби - найсучаснішими засобами охорони державного кордону, спеціальними приладами для несення служби та транспортними засобами підвищеної прохідності, що дозволить їм ефективно виконувати весь спектр завдань щодо протидії протиправній діяльності правопорушників на визначених ділянках кордону.

Варто зазначити, що у 2016 році в рамках проведення спільної прикордонної операції «Кордон-2016», курсанти-прикордонники Національної академії успішно виконували завдання з посилення охорони державного кордону на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.  Перебуваючи на ділянках відповідальності органів охорони державного кордону, курсанти-прикордонники уміло  реалізують набуті в академії теоретичні знання на практиці та проявляють себе як молоді спеціалісти, які спроможні комплексно виконувати всі поставлені перед ними завдання.

 

версія для друку