українська російська англійська
НАЗК продовжує співпрацю з бізнесом у сфері запобігання корупції
20.04.2017 | 12:59
Національне агентство з питань запобігання корупції

Представники Американської торгівельної палати заявили про свій намір долучитися до розробки рекомендацій щодо запобігання корупції у приватному секторі. Про це повідомив  член Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Скопич за результатами  спільного засідання Compliance Club (Комплаєнс клуб) та Робочої групи з питань протидії корупції Американської торгівельної палати в Україні.

Під час зустрічі фахівці Національного агентства розповіли про основні положення Типової антикорупційної програми юридичної особи. Представників міжнародних та українських компаній особливо цікавили питання практичного застосування Типової програми, а також поточні ініціативи щодо підвищення рівня бізнес-культури в Україні та поширення найкращих практик забезпечення доброчесності приватних компаній.

За результатами засідання представники Американської торгівельної палати висловили вдячність Національному агентству з питань запобігання корупції за надані фахові коментарі і роз’яснення щодо практичного застосування Типової антикорупційної програми юридичної особи.

Нагадаємо, що вперше проект Типової антикорупційної програми юридичної особи презентував член Національного агентства Олександр Скопич в січні 2017 року під час Регіонального експертного семінару «Доброчесність бізнесу в Східній Європі та Центральній Азії», організованого Радою бізнес-омбудсмена, Європейським банком реконструкції та розвитку, Програмою розвитку ООН в Україні та Організацією економічного співробітництва та розвитку.

 

версія для друку