українська російська англійська
Поліція готова до будь-яких ускладнень під час "Євробачення-2017", - Костянтин Бушуєв
27.04.2017 | 15:35
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Поліція готова до будь-яких ускладнень під час «Євробачення-2017». Про це заступник Голови Національної поліції України повідомив сьогодні, 27 квітня, розповідаючи про підготовку поліції до забезпечення безпеки учасників та гостей під час проведення у Києві міжнародного пісенного конкурсу.

Заступник глави Нацполіції наголосив на тому, що питання безпеки і порядку буде на найвищому рівні. Для цього поліція працює у посиленому режимі роботи.

«Поліція готова та працює у посиленому режимі. Необхідна кількість нарядів, сил і засобів залучена до забезпечення охорони громадського порядку», – зазначив Костянтин Бушуєв.

За його словами, підготовка до можливих ускладнень є елементом безпекової складової. Тому її також розглядали під час проведення навчань на минулому тижні у Нових Петрівцях, що на Київщині.

«Я переконаний, що в режимі посиленого несення служби будуть працювати й інші правоохоронні органи. Відтак ми готові до ускладнень обстановки, якщо це матиме місце», – повідомив Костянтин Бушуєв.

Він зазначив, що одним із основних завдань поліції під час проведення міжнародного пісенного конкурсу у столиці буде забезпечення безперебійного існування транспортної інфраструктури. Він також додав, що поліція зараз вживає всіх необхідних заходів для того, аби транспортні потоки не перетворювались на кілометрові затори.

 

версія для друку