українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко зустрівся із президентом Міжнародної федерації хокею Рене Фазелем
28.04.2017 | 16:23
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко провів зустріч із президентом Міжнародної федерації хокею Рене Фазелем, який прибув в Україну в рамках проведення чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. На зустрічі також були присутні член Ради Міжнародної федерації хокею Сергій Гончаров, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, президент федерації хокею України Анатолій Брезвін та віце-президент федерації хокею України Георгій Зубко.

В’ячеслав Кириленко від імені Уряду подякував президенту Міжнародної федерації хокею за візит в Україну і можливість приймати чемпіонат світу з хокею-2017.

«Ми доклали усіх зусиль, щоб провести цей міжнародний хокейний турнір на належному рівні. А також зробили все для того, щоб іноземним гравцям та вболівальникам було приємно і комфортно в нашій столиці», - сказав В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр відзначив, що велика кількість українців відвідали матчі турніру у Палаці спорту, а також мали змогу дивитися прямі трансляції змагань по телебаченню.  

В свою чергу президент Міжнародної федерації хокею Рене Фазель відзначив, що організація проведення чемпіонату світу свідчить про те, що хокей має значний потенціал для розвитку в Україні.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання розвитку командних видів спорту в Україні, в тому числі і хокею, а також перспективи співпраці із Міжнародною федерацією хокею.

 

версія для друку