українська російська англійська
Прикордонники оформили представників майже 40 країн-учасниць пісенного конкурсу "Євробачення-2017"
03.05.2017 | 13:11
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Зустрічаючи учасників та гостей конкурсу «Євробачення-2017», які прибувають в Україну, співробітники Державної прикордонної служби проводять системні заходи щодо їх оформлення та пропуску через кордон.

Зокрема, охоронцями кордону збільшено кількість прикордонних нарядів та організовано зустрічі груп делегацій біля трапу літаків. Також конкурсантів охоронці кордону супроводжують окремими коридорами та в пріоритетному порядку здійснюють процедури їх оформлення.

Крім того, у взаємодії з іншими правоохоронними органами на високому рівні забезпечується підтримання правопорядку, а особлива увага в пунктах пропуску приділяється безпековій складовій.

Варто зауважити, що протягом кількох днів оформлення громадян, які прибувають на пісенний конкурс, не було зафіксовано жодного нестандартного випадку в пунктах пропуску через державний кордон.

Окремо співробітники Держприкордонслужби співпрацюють з волонтерами, які зустрічають делегації й супроводжують до місць їх прибуття.

Наразі в Україну прибули представники майже 40 країн-учасниць конкурсу «Євробачення-2017». Варто зазначити, що разом з конкурсантами у складі делегацій прибуло близько 500 осіб, серед яких організатори, члени команд, коментатори та ін.

Більшість з них прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформили в аеропортах «Бориспіль» та «Київ». І тільки одна команда - із Молдови - прибула через автомобільний пункт пропуску «Платонове», що на Одещині.

 

 

версія для друку