українська російська англійська
Вибухотехніки поліції провели огляд об'єктів "Євробачення-2017"
05.05.2017 | 12:57
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Фахівці цього підрозділу оглянули Конгресно-виставковий Центр «Парковий», де відбуватиметься відкриття, а також постійно чергують в аеропорту та на локаціях, де триватиме європейський пісенний конкурс.

Цьогоріч спеціалісти-вибухотехніки та кінологи Національної поліції України забезпечують вибухобезпеку та проводять огляди на наявність вибухових пристроїв та вибухових речовин на основних об’єктах проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні.

Зокрема, у ніч проти 30-го квітня зведені загони вибухотехніків та кінологів разом з приданими силами регіональних підрозділів здійснили огляд Міжнародного виставкового Центру та прилеглої території на наявність вибухових речовин та підозрілих предметів. Саме в цих приміщеннях відбудуться півфінали та фінал пісенного конкурсу. Також там розташоване необхідне обладнання для проведення відеотрансляції, системи електроживлення тощо.

В аеропорту «Бориспіль» постійно перебуває підрозділ Вибухотехнічної служби Нацполіції для забезпечення вибухобезпеки на цьому об’єкті під час прибуття делегацій-учасників і їхніх вболівальників. Крім того, фахівці-вибухотехніки здійснюють огляд особистих речей гостей на наявність вибухонебезпечних предметів.

Тоді ж, 30 квітня, поліцейські-вибухотехніки разом з кінологами оглянули Конгресно-виставковий Центр «Парковий» та прилеглу до нього територію. Там відбуватиметься церемонія відкриття «Євробачення-2017», підняття державних прапорів країн, піддані яких братимуть участь у конкурсі. Також там розміщується «Євроклуб».

На усіх цих об’єктах в ротаційному порядку постійно перебувають групи вибухотехніків та кінологів для оперативного реагування на ситуації, пов’язані з виявленням підозрілих чи вибухонебезпечних предметів, проведення перевірок на наявність таких загроз, а також для перевірки постійно прибуваючих грузів та автотранспорту.

 

версія для друку