українська російська англійська
До держбюджету надійшло більше одного мільйона гривень за надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області адмінпослуги
11.05.2017 | 10:03
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За чотири місяці роботи у 2017 році фахівці Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали більше 76,9 тисячі адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали 64,5 тисячі послуг. Ще більше 12 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби Львівщини надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 1,17 млн гривень. Кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 10,2 тисячі таких запитів, що становить 82,5% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (22618), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (14259). Також безоплатно надано 6938 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

 

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку