українська російська англійська
На парламентських слуханнях вперше представлено проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики
24.05.2017 | 18:07
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Сьогодні під час парламентських слухань Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак вперше представила проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2016 році.

"Ефективність впровадження антикорупційної реформи - ключовий іміджевий показник нашої держави на міжнародній арені", - зазначила під час виступу у Верховній раді Голова НАЗК Наталія Корчак. Структурно проект Національної доповіді складається з чотирьох основних розділів: антикорупційна політика, запобігання корупції, покарання за корупцію, звіт про діяльність національного агентства з питань запобігання корупції за 2016 рік.

Документ узагальнює дані щодо реалізації засад антикорупційної політики і містить оцінку реалізації Антикорупційної стратегії у 2016 році. При підготовці проекту Національної доповіді здійснено комплекс заходів щодо збору, актуалізації інформації про корупцію та її аналізу. На підставі цієї інформації були сформовані пропозиції щодо формування та коригування антикорупційної політики. Зокрема, йдеться про ратифікацію та імплементацію міжнародних конвенцій, завершення реформування прокуратури, більш активну співпрацю з громадськістю.

 

версія для друку